Par pilsētas futzāla čempionāta uzvarētāju kļūst Krāslava

24.03.2014
Ar grandiozām spēlēm noslēdzies pilsētas atklātais čempionāts futzālā. Par turnīra uzvarētājiem kļuva „Krāslava Ritms-R” komanda, kas apsteidza „Norteks” un „LDZ Cargo”.

Pirms pēdējās spēļu kārtas vadošajā pozīcijā izvirzījās „Norteks”, kas par diviem punktiem apsteidza „Krāslavu”. Pirmie no favorītiem laukumā devās krāslavieši, kas ar savu uzdevumu tika galā, pārspējot RSS-LRC.

Tagad atlika gaidīt „Norteks” un LDZ Cargo spēles rezultātu. „Norteks” bija nepieciešama tikai un vienīgi uzvara, tomēr LDZ izrādījās pārāk ciets riekstiņš. Spēle noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu 3:3, kas nozīmēja, ka par pilsētas čempioniem kļuva Krāslavas spēlētāji. Otrā vieta „Norteks”, bet trešā LDZ Cargo. Ceturtajā pozīcijā Dauer, aiz kā LDZ Termināls, RSS-LRC, Ilūkste un BFC Daugava.

Par turnīra vērtīgāko futzālistu tika atzīts krāslavietis Vadims Atamaņukovs. Par labāko bombardieri kļuva viņa komandas biedrs Vladimirs Žavoronkovs. Labākā vārtsarga tituls Valērijam Voitkevičam (Norteks), bet labākais laukuma spēlētājs bija Guntars Silagailis (Norteks).

Savās komandās par labākajiem spēlētājiem tika atzīti (secībā no zemākās komandas vietas līdz augstākajai): A.Ugorenko, A.Kaniņš, A.Timofejevs, A.Makarovs, Ņ.Kaļiņins, A.Dmitrijevs, J.Sokolovs, J.Maksimčuks.