Ziemassvētku kauss boksā

15.12.2014
Nedēļas nogalē boksa zālē norisinājās tradicionālais boksa turnīrs „Ziemassvētku kauss”. Starp dalībniekiem bija bokseri no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas.

Kopējais dalībnieku skaits piecās dažādās vecuma grupās sasniedza simtu. Šajās sacensībās galvenais mērķis bija rezumēt aizvadīto 2014. gadu, kā arī novērtēt sportistu progresu gada laikā. Turnīra laikā iesaistīto dalībvalstu treneri sastādīja nākamā gada sacensību kalendāru. Vērts pieminēt, ka tās ir arī gada pēdējās sacensības savā pilsētā.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva Deniss Jevdokimovs, Ņikita Zujevs, Deniss Seļskis, Edgars Koržeņevskis, Ritvars Šuļga, Jurijs Petrovs, Kirils Vasiļjevs, Valērijs Ivanovs, Andrejs Minovs, Aleksejs Paļčuns, Evanders Servuts.

Otrās vietas no mūsu bokseriem ieguva Ņikita Elksniņš, Sergejs Ribakovs, Iļja Šmakovs, Viktors Potapovs, Aleksandrs Taržutkins, Česlavs Svirka, Oļegs Pozņakovs.

Īpašu balvu par cīņasgribu saņēma Viktors Potapovs, bet labākā tiesneša balva tika Aleksejam Fatičevam. Komandu ieskaitē pirmajā vietā Daugavpils, tālāk Lietuva un Rīga.