Taekvondo sacensības Lietuvā

02.12.2014
Viļņā sestdien norisinājās starptautiskās sacensības „Taekvondo čempionāts skolniekiem 2014”. Daugavpili tajās pārstāvēja kluba „Jitae” sportisti.

Skolnieku sacensības sapulcināja 250 sportistus no piecām dažādām valstīm. Cīņas notika bērnu, kadetu un junioru kategorijās.

„Jitae” uz Lietuvu devās četru sportistu sastāvā. Ar iespaidiem dalījās kluba vecākais treneris Boriss Ivanovs: „Gribētos atzīmēt augsto sacensību līmeni. Melnās jostas, Eiropas un pasaules čempionātu dalībnieki – bija uz ko paskatīties, un ar ko pacīnīties. Īpaši patīkami, ka visi mūsu puiši, demonstrējot raksturu un cīņassparu, atveda uz mājām godalgas.”

Kadetu grupā Iļja Čemiss svara kategorijā līdz 61 kilogramam ieguva bronzas medaļu. Kirils Ivanovs tika līdz finālam svara kategorijā līdz 65 kilogramiem, kur pēc lietuviešu tiesnešu vērtējuma ar vienu punktu piekāpās Šauļu sportistam, ieņemot otro vietu.

Bērnu grupā viena punkta finālā nepietika arī Antonam Vavilovam. Svara kategorijā līdz 45 kilogramiem viņam otrā vieta.

Kategorijā līdz 35 kilogramiem līdzvērtīgi pretinieki neatradās mūsu sportistam Romānam Brukovam. Visas četras cīņas beidzās priekšlaicīgi, pie tam finālā tika uzvarēts melnās jostas ieguvējs.

Sveicam mūsu sportistus ar veiksmīgo startu sacensībās!