Sochin karatisti starp medaļniekiem Latvijas čempionātā

12.12.2014
6. un 7. decembrī Rīgā Olimpiskā sporta centra zālē norisinājās atklātais Latvijas WKF čempionāts karatē. Tajā piedalījās 600 dalībnieki no sešām valstīm.

Uz tatami cīnīties devās karatisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Lielbritānijas. Cīņas notika trīs kategorijās – kata (paraugdemonstrējumi), sumo (cīņa) un kumite (divcīņas). Tāpat norisinājās komandu kumite un kata sacensības. „Sochin Karate Klub” turnīrā pārstāvēja 14 audzēkņi.

Pirmajā sacensību dienā kumite startēja tikai Deniss Kuranovs. Startēja viņš sekmīgi, sīkstās cīņās tiekot pat pie savainojuma. Summā – trešā vieta un bronzas medaļa.

Otrajā sacensību dienā godalgu skaits ievērojami pieauga. Anastasija Trofimova uzvarēja sešās divcīņās un ieņēma pirmo vietu kata. Augstu jānovērtē arī Armanda Grosberga sniegums, kuram bronzas medaļa šajā kategorijā. Viņš labi nostartēja arī komandu sacensībās, bet viņa komanda palika bez medaļām.

Trešās vietas ieguva arī komandas jaunās audzēknes Eva Eltermane un Veronika Moskaļova. Violeta Kreipāne un Artūrs Kiškelis ieņēma trešās vietas sumo.

Kumite lieliski nostartēja Anastasija Vasiļjeva. Viņa tikai nesen sāka nodarboties ar karatē, bet pamanījās uzvarēt brūnās jostas īpašnieci. Beigās viņai otrā vieta.

Summā Sochin kluba sportistiem astoņas medaļas. Tie, kam neizdevās tikt pie godalgām tika pie vērtīgas pieredzes. 34 klubu konkurencē Sochin otrajā dienā ieņēma 17. vietu, bet divu dienu ieskaitē 23. vieta.
Klubs izsaka pateicību par sniegto atbalstu sportistu vecākiem, kuri ievērojami palīdzēja turnīra laikā.