H.Silova kausā uzstādīts jauns sacensību rekords!

15.12.2014
11. starptautiskajā Henrika Silova kausa izcīņā augstlēkšanā uzstādīts jauns rekords vīriešu sacensības. Pārlecot 2,21 metru, par jauno rekordistu kļuva Krievijas talants Arsenijs Rasovs.

Augstlēkšanas sacensības, kā jau ierasti, ritēja divas dienas. Pirmajā no tām notika cīņas jaunākajās grupās, bet otrajā dienā uz starta stājās elites sportisti. Spraiga solījās cīņa sieviešu grupā, tomēr šoreiz tā izpalika. Par uzvarētāju otro gadu pēc kārtas kļuva Madara Onužāne, taču viņas rezultāts nebija tik iespaidīgs – 1,74 metri. Trešo vietu papildlēcienos nodrošināja mūsu sportiste Dagnija Ciematniece.

Vīriešu grupā galvenā cīņa ritēja starp Krievijas U23 vicečempione Arseniju Rasovu (personiskais rekords 2,28 metri) un Lietuvas sportistu. Lietuvietis sacensības noslēdza ar rezultātu 2,12 metri, savukārt Rasovs ar trešo mēģinājumu laboja H.Silova kausa rekordu – 2,21 metrs! Rasovs mēģināja pārlēkt arī 2,25 metri, bet bez panākumiem.

U16 vecuma grupā ļoti labs rezultāts Aizkraukles lēcējam Armandam Gorbačovam, kuram izdevās pārlēkt 1,84 metru augstumā novietoto latiņu. No Daugavpils sportistiem pie uzvarām tika Aivars Rudāns (1,21 metrs) un Aina Zubova (1,18 metri). Abi bija labākie visjaunākajā grupā.