Karatē. Baltic Funakoshi Cup

08.12.2014
Daugavpils BJSS sporta kompleksā (Kandavas ielā 17a) norisinājās starptautiskais bērnu – jauniešu karatē turnīrs „Baltic Funakoshi Cup”, kas šogad veltīts karatē pastāvēšanas 35 gadu jubilejai Daugavpilī.

Sacensībās, ko organizēja Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Sporta pārvaldi, piedalījās ap 150 jaunie karatisti no 16 Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas pilsētām.

Jaunie karatisti baltos kimono cīnījās savās vecuma grupās par godalgām trijās disciplīnās: KATA (kompleksi), KUMITE (cīņas) un OPEN - KUMITE. Kopumā tika sadalīti 33 medaļu komplekti un 10 kausi („Baltic Funakoshi Cup”), kas nosaukti par godu leģendārajam karatē pamatlicējam, un kuri tika pasniegti labākajiem karatistiem, kas savās vecuma grupās KATA un KUMITE disciplīnās kopsummā uzrādīja visaugstāko rezultātu.

Daugavpili pārstāvēja mūsu Karatē Akadēmijas „LFSKA” (prezidents Andrejs Komars, 6. dans) karatisti, kas sīvā konkurencē izcīnīja 6 pirmās vietas (Armands Petrašķēvičs, Ēriks Medņikovs (divās disciplīnās), Vilnis Kokins un Vinsents Sivačovs (divās disciplīnās)), 8 otrās vietas (Aleksandra Petrovska, Anastasija Kacs, Ivars Punculis, Vadims Kirčenko, Sergejs Kudlis (divās disciplīnās), Ēriks Medņikovs un Viktorija Kukjane) un 2 trešās vietas (Vladislavs Kaveckis un Andris Jacišins), kā arī izcīnīja 2 kausus. Par “Baltic Funakoshi Cup” ieguvējiem savās vecuma grupās kļuva mūsu Ēriks Medņikovs un Vladislavs Kaveckis.

Svinīgā gaisotnē ar medaļām un kausiem tika apbalvoti turnīra godalgu ieguvēji, visu komandu oficiālajiem pārstāvjiem, kā arī turnīra arbitriem tika pasniegtas piemiņas dāvanas.

Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas Visiem Akadēmijas Meistariem, sportistiem – karatistiem un viņu gimenēm, kā arī Daugavpils pilsētas Sporta pārvaldes un BJSS vadībai un personālam par lielisku darbu un sniegto atbalstu!

Detalizētāka informācija pieejama Akadēmijas „LFSKA” mājaslapā: www.karateshotokan.lv

Autors: info „LFSKA”
Foto: kadri no turnīra