Daugavpils apkaimes mežos ciemojās skandināvu sportisti

16.10.2014
15. oktobrī, kad Daugavpili beidzot sasniedza lietainā rudens lāsts, musu pilsētā viesojās skandināvu orientieristi. Šī vizīte notika WWOP (World Wide Orienteering Promotion) Baltijas ceļojuma ietvaros, kas pulcēja vairāk nekā 40 dažāda vecuma sportistus no Dānijas, Zviedrijas un Norvēģijas ar mērķi 10 dienu laikā apceļot vienus no interesantākajiem orientēšanās sporta apvidiem Igaunijas, Latvijas un Lietuvas plašumos.

Ceļojuma ietvaros skandināvu sportisti katru dienu sacenšas savā starpā kādā no jau iepriekš izvēlētiem apvidiem. Daugavpilī ārzemju viesus laipni uzņēma orientēšanās klubs “Stiga”, piedāvājot iespēju izskrieties vienā no mūsu apkārtnes interesantākajiem meža masīviem pie Jaunās Forštates mikrorajona. Par labākajiem garajā distancē kļuva Norvēģijas elites parstāvji, kuriem izdevās iekļauties 28 minūtēs, tostarp mūsu jaunieši Jevģēnijs Danilovs un Konstantīns Bogdanovs viņiem piekāpās tikai nedaudz (vienu un divas minūtes attiecīgi).

Skandināvu sportisti atzina, ka šajās treniņsacensībās viņiem tika piedāvāts ļoti interesants tehnisks apvidus un izrādīja vēlmi kādreiz paciemoties vēl. Cerēsim, ka šī sadarbība ilgs arī turpmāk un novēlēsim mūsu ciemiņiem veiksmīgus startus Lietuvā!

Par orientēšanos Daugavpilī meklē:
www.okstiga.com

Seko līdzi WWOP Baltijas ceļojumam: http://www.wwop.se/