Jitae 10 godalgas starptautiskā turnīrā Rīgā

20.10.2014
Rīgā norisinājies starptautiskais turnīrs olimpiskajā taekvondo „Rīgas atklātais kauss 2014”, kurā piedalījās vairāk nekā 400 sportisti no septiņām valstīm. Cīņas norisinājās bērnu, kadetu un junioru grupās.

Daugavpili pārstāvēja Latgales Taekvondo centra „Jitae” pārstāvji. Mūsu komandas treneris Boriss Ivanovs pastāstīja, ka šīs bija īpaši saspringtas sacensības. Lai tiktu pie zelta medaļām, sportistiem bija jāizcīna uzvaras vismaz piecās pilna kontakta cīņās. Ar katru nākamo kārtu pretinieku spēks palielinājās. Labi sevi pieteica Viktorija Soboļeva un Nadežda Jefimova, kuras gan finālā, gan pusfinālā tikās ar Gruzijas pārstāvēm – melno jostu īpašniecēm. Mūsu meitenēm nedaudz pietrūka pieredzes un sīkstās cīņās tika piedzīvoti zaudējumi. Ivanovs vēlējās uzslavēt katru no mūsu sportistiem, jo tikšanai labāko trijniekā bija nepieciešamas 3-4 uzvaras. Protams, atsevišķi jāizceļ čempioni Vjačeslavs Karmazjuks un Kirils Ivanovs.

Komanda kopumā izcīnīja 2 zelta, 6 sudraba un 2 bronzas medaļas. Par čempioniem kļuva Karmazjuks un Ivanovs, bet pie sudraba tika Dzintars Bogdanovs (bērnu grupa, līdz 29 kg), Romāns Brukovs (bērni, 36 kg), Iļja Čemis (kadeti, līdz 61 kg), Kirils Jakovļevs (kadeti, līdz 57 kg), Gļebs Pozņaks (kadeti, vairāk par 65 kg), Viktorija Soboļeva (juniori, līdz 46 kg).

Bronzas godalgas Nadeždai Jefimovai (kadeti, līdz 41 kg), kā arī Valentīnam Šakeļam (bērni, līdz 40 kg).
Vairāk informācijas: www.jitae.lv