Daugavpils seniori mājās pārved Eiropas čempionāta godalgas!

04.09.2014
Vairāki Daugavpils vieglatlētikas seniori lieliski nostartējuši Eiropas čempionātā vieglatlētikā Turcijā. Pie godalgām izdevās tikt Aleksandram Vnukovam, Vladimiram Dribincevam un Verai Grīnbertei!

Turcijā Eiropas vieglatlētikas seniorus sagaidīja milzīgs karstums, ar kuru mūsu sportisti tika galā. Latvijas delegācija kopumā ieguva 22 medaļas, no kurām septiņas bija zelta, astoņas sudraba, septiņas – bronzas. Par absolūto Eiropas čempionāta uzvarētāju kļuva Vācija.

Oficiālā čempionāta atklāšana notika 22. augustā un vairāk nekā nedēļas garumā daudzi Latvijas sportisti cīnījās par godalgām savās vecuma grupās.

Vladimirs Dribincevs Latvijas soļošanas izlases sastāvā kļuva par zelta medaļas ieguvēju stafetē. Divas bronzas medaļas ieguva cita soļotāja Vera Grīnberte, kurai trešais labākais rezultāts 5000 un 10000 metru soļojumos.

Daugavpilietis Aleksandrs Vnukovs, kurš pārstāvēja Krievijas izlasi, uzrādīja otro rezultātu trīssoļlēkšanā, kā arī bija trešais labākais tāllēkšanā.

Pavisam nedaudz līdz medaļām pietrūka Ludmilai Ņefjodovai-Volkovai un Inārai Fjodorovai. Abas startēja Latvijas izlases sastāvā 4*100 un 4*400 metru skrējienos, palīdzot izlasei tikt līdz ceturtajai un piektajai vietai.