Latvijas spīdveja čempionātā uzvar Laguta

23.09.2014
Ļoti vāji Latvijas atklātajā spīdveja čempionātā nobraukuši Daugavpils braucēji. Labākais no viņiem bija Andžejs Ļebedevs, ieņemot septīto vietu. Par uzvarētāju kļuva Grigorijs Laguta.

Divas dienas pirms Latvijas čempionāta Čenstohovā tika aizvadīts Eiropas čempionāta noslēdzošais posms. Latvijas spīdvejists Maksims Bogdanovs lielajā kopvērtējumā nosargāja sesto vietu, bet Andžejs Ļebedevs bija desmitais. Par posma uzvarētāju kļuva Grigorijs Laguta, kurš bija galvenais pretendents uz Latvijas čempiona titulu.

Brīnumi nenotiks un Laguta izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru. Pateicoties panākumiem visos piecos braucienos, Laguta ar 15 punktiem tika pie ceturtā Latvijas čempiona titula. Pa 12 punktiem Denisam Gizatuļinam un Mihalam Ščepaņjakam. Papildbraucienā otro vietu izrāva Gizatuļins, bet trešais palika Ščepaņjaks.

No latviešiem visaugstāk ar deviņiem punktiem Ļebedevs, kuram pirmā vieta junioru ieskaitē, kā arī septītā pozīcija pieaugušajiem. Devītajā vietā ar septiņiem punktiem Maksims Bogdanovs.