Grigorjeva iegūst pasaules čempionāta bronzas medaļu

15.09.2014
Pirmo pasaules čempionāta medaļu savā karjerā izdevies izcīnīt cīkstonei Anastasijai Grigorjevai, kura Uzbekistānā svara kategorijā līdz 63 kilogramiem ieņēma trešo vietu.

Grigorjeva uz Taškentu devās ar Eiropas čempiones titulu, tomēr nelielu piesardzību radīja pirms vairākiem mēnešiem gūtais savainojums. Diemžēl arī izloze bija ļoti neveiksmīga, jo Grigorjeva trāpījās vienā zarā ar galvenajām konkurentēm.

Jau pirmajā kārtā pretī stājās ASV pārstāve Jeļena Pirožkova, kurai smagā cīņā nācās piekāpties ar rezultātu 4:5. Lai turpinātu cīņu par medaļām, bija jācer, ka Pirožkova tiks līdz finālam, kas arī notika.

Grigorjeva pirmajā zaudētāju zara cīņā ļoti smagā cīņā prata izraut uzvaru pār mongolieti Batsetsegu Soronzonboldu, kurai zaudēja Londonas Olimpiskajās spēlēs. Krietni vieglāka bija uzvara pār Kanādas sportisti, bet izšķirošajā cīņā ar 5:1 pārspēta poliete Monika Mihalika.

Grigorjevai tā bija pirmā pasaules čempionāta medaļa. Līdz šim trīs reizes izdevās iegūt Eiropas čempionāta zelta medaļas.