„Futbola dienā” tika sveiktas pilsētas labākās komandas

30.09.2014
Nedēļas garumā ar dažādiem futbola pasākumiem tika atzīmēta „Futbola diena” Daugavpilī. Sestdien Smscredit.lv futbola Virslīgas spēles BFC „Daugavpils” un Jūrmalas „Spartaks” puslaika pārtraukumā tika atzīmētas visas pilsētas labākās komandas vasaras sezonā.

Sestdienas rītā septiņas pilsētas amatieru komandas cīnījās par ceļojošo Daugavpils kausu. Līdz turnīra finālam izdevās tikt LDZ Termināls un LDZ Cargo komandām. „Cargo” pusfinālā ar 4:1 pārspēja ŠK „Hektors”, bet „Termināls” burtiski pēdējās sekundēs atspēlējās un uzvarēja BFC „Daugava” – 3:2.

Finālspēle ritēja ļoti sīksti, tomēr spēles beigu daļā „Termināls” sabruka un „Cargo” no 2:2 spēja panākt pat graujošo 6:2! Par šī mini turnīra labāko spēlētāju tika nosaukts Igors Tolkačs.

Tika apbalvotas arī labākās pilsētas čempionāta komandas futbolā 7 pret 7 un 11 pret 11. Lielajā futbolā par čempioniem kļuva LDZ Cargo, apsteidzot „Dream Team” un BFC „Daugava”.

Individuālās balvas saņēma:
Labākais spēlētājs: Pāvels Koļcovs (LDZ Cargo)
Labākais vārtsargs: Vjačeslavs Dusmanovs (Dream Team)
Labākais aizsargs: Pāvels Liholetovs (BFC Daugava)
Labākais pussargs: Jevgeņijs Maksimčuks (Dream Team)
Labākais uzbrucējs: Dmitrijs Borisovs (LDZ Cargo)
Labākais treneris: Genādijs Loginovs (RSS LRC)
Labākais vārtu guvējs: Aleksandrs Aleksejevs (LDZ Cargo).

Par savu komandu labākajiem futbolistiem tika nosaukti: Pāvels Koļcovs, Oļegs Seļivanovs, Daniils Jakovļevs, Ruslans Koroļovs.

Futbolā 7 uz 7 visas vasaras garumā stabilāko sniegumu demonstrēja „LDZ Termināls”, kas apsteidza „LDZ Cargo” un „Demene”.

Individuālās balvas saņēma:
Labākais spēlētājs: Sergejs Iļjahovs (LDZ Termināls)
Labākais vārtsargs: Andrejs Dmitrijevs (LDZ Cargo)
Labākais aizsargs: Sergejs Samohins (Dream Team)
Labākais uzbrucējs: Igors Vaņkovs (Demene)
Labākais vārtu guvējs: Vjačeslavs Vansovičs (LDZ Cargo).

Par savu komandu labākajiem futbolistiem tika nosaukti: Andrejs Dmitrijevs, Vjačeslavs Vansovičs, Igors Vaņkovs, Vadims Popovs, Jevgeņijs Košeļonoks, Ričards Tupits.