Sveicam Dmitriju Vasiļjevu 65 gadu jubilejā!

19.09.2014
Šodien savu 65. dzimšanas dienu atzīmē šaušanas treneris Dmitrijs Vasiļjevs. Daugavpils Sporta pārvaldes un Daugavpils BJSS kolektīvs novēl stipru veselību, panākumus un izturību arī turpmākajā darbā!

Dmitrijs Vasiļjevs šaušanai pievērsās tālajā 1962. gadā, sākot treniņus kopā ar leģendāro Afanasiju Kuzminu. 1964. gadā Vasiļjevs ieguva bronzas medaļu PSRS jauniešu čempionātā. Viņa panākumu sarakstā ir arī uzvara „Dinamo” centrālās padomes čempionātā, bet 1969. gadā viņš kļuva par bruņoto spēku čempionu.

Kopš 1970. gada 1. janvāra Vasiļjevs pievērsās trenera arodam, turpinot šo darbu arī mūsdienās. Starp viņa audzēkņiem ir divi PSRS jauniešu čempionāta uzvarētāji – S.Grigorjevs un A.Grigorjevs. Šobrīd Vasiļjevs ir arī Latvijas jaunatnes izlases treneris.

Jau pēc Padomju Savienības sabrukuma Vasiļjevs kā sportists ieguvis trīs Latvijas kausus, bet šogad ieņēma otro vietu Latvijas čempionātā ātršaušanā ar pistoli. Senioru čempionātā viņam viena zelta medaļa un viens sudrabs.

Ilgus gadus Vasiļjevs strādājis kā sporta skolas direktors, bet šobrīd ir vecākais šaušanas nodaļas treneris un arī šautuves pārvaldnieks.