Daugavpils strītbola čempionāts noslēdzies

24.09.2014
Ar spēlēm Vienības laukumā noslēdzies vairākus mēnešus ilgušais Daugavpils ielu basketbola čempionāts. Vairākās grupās cīņa par uzvaru lielajā kopvērtējumā ritēja līdz pat pēdejām spēlēm.

Daugavpils novada svētkos tika aizvadīts piektais un noslēdzošais čempionāta posms. Kā jau pēdējos gados ierasts, tas atkal tika aizvadīts Vienības laukumā. Aizņemtības dēļ (pārbaudes spēles) šoreiz turnīrā nevarēja piedalīties vairākas meiteņu komandas, tādēļ arī dalībkomandu skaits bija krietni mazāks.

Vecākajā grupā puišiem izteikti vadošajās lomās bija visas trīs kopvērtējuma līderes. Grupu turnīrā vispārliecinošāk nospēlēja „X”, kas negaidīti piekāpās „Hektors”, bet prata uzvarēt pārējās komandas. Tas automātiski deva vietu finālā, kur pretī stājās „Bez nosaukuma”. Atkārtot panākumu grupas spēlēs neizdevās un uzvara tika „Bez nosaukuma”. Trešo vietu izcīnīja „IVS-D/Dautkom”. Interesanti, ka tieši šādā secībā komandas sarindojās lielajā kopvērtējumā.

Vecākajā meiteņu grupā pēdējā posmā spēlēja tikai „Savējās”, kas lielajā kopvērtējumā ieguva otro vietu. Par kopvērtējuma uzvarētājām pārliecinoši kļuva „Avtoradio”, kas uzvarēja četros posmos. Trešā vieta „Vidzemes bizei”.

Vidējā meiteņu grupā šajā posmā uzvarēja „99”, taču lielajā kopvērtējumā par diviem punktiem labāka bija Lietuvas komanda „Kurama”, kam šoreiz otrā vieta. Labāko trijnieku kopējā ieskaitē noslēdza „New Folder”.

Visjaunākajā meiteņu grupā triumfs „Perci”, otrā vieta „This is horosho”, bet trešās bija „Smešariki”.

Jaunākajā puišu grupā visas sezonas garumā sīksti par uzvaru cīnījās „Trīs musketieri” un „Tehnarj”. Pateicoties uzvarai pēdējā posmā, pirmo vietu izrāva „musketieri”, atstājot oponentus otrajā vietā. Godalgoto trijnieku gan posmā, gan kopvērtējumā noslēdza „ERO”.

Sacensības organizēja Daugavpils Sporta pārvalde sadarbībā ar biedrību „Ballborderbasket”.