Daugavpilī pa nakti notikušas lielākās piedzīvojumu sacensības Latvijā

08.07.2014
5.jūlijā Daugavpilī norisinājās Latvijā lielāko sporta piedzīvojumu sacensību 3.posms šajā sezonā. Saulainajiem laikapstākļiem lutinot, dalībnieki policijas konvoja pavadībā plkst. 22:00 no Daugavpils Olimpiskā centra devās distancē, kas izvērtās par vienu no aizraujošākajiem un piedzīvojumiem bagātākajiem posmiem, pārbaudot ne tikai dalībnieku fizisko sagatavotību, bet arī komandas saliedētību un individuālo cīņassparu. Uzvaru garākajā distancē izcīnīja ABC Construction, kas distancē pavadīja 10 stundas.

Dalībniekiem bija jāveic orientēšanās un speciālie uzdevumi Daugavpils pilsētā, Daugavpils cietokšņa teritorijā kā arī tuvējā apkārtnē, tāpat dalībnieki peldēja pāri Daugavai un pildīja speciālo ātruma uzdevumu un peldēja ar laivām.

Sporta klasē uzvaru svinēja vīriešu komanda ABC Construction – Mārtiņš Linde, Reinis Putniņš un Emīls Ūdris, jaukto komandu konkurencē triumfēja komanda Gandrs. Tautas klases labākās vīriešu komandas titulu ieguva Mežā galvenais, jaukto komandu konkurencē uzvarēja ABC Construction FAMILY TEAM, bet starp sieviešu komandām ātrākā bija komanda “Izkusties”.

Atsevišķā vērtējumā sacentās arī uzņēmumu komandas. Sporta klasē labākās bija ABC Construction, ISOSTAR un Gandrs Poligrāfija, bet Tautas klases uzvarētāji uzņēmumu konkurencē bija ABC Construction FAMILY TEAM, Statoil Miles un GARMIN. Sekot cīņai starp komandām - kā mainās sacensības favorīti, kurā vietā atrodas komanda, cik liels izrāviens ir starp dalībniekiem, varēja arī attālināti - caur LIVE GPS www.mansgps.lv mājas lapā.

Piedzīvojumu meklētāju un uzņēmumu interese piedalīties spraigajās sacensībās ar katru gadu pieaug. xRace piedzīvojumu sacensības piedāvā vienas dienas laikā izbaudīt tādus sporta veidus kā orientēšanos, skriešanu, braukšanu ar kalnu velosipēdu, kā arī speciālo uzdevumu ietvaros airēšanu, peldēšanu un citus aizraujošus prāta un spēka uzdevumus.

Ikviens ir aicināts pieteikties jau nākamajiem xRace posmiem, kas norisināsies Rīgā 16.augustā – Rīgas svētku laikā un 20.septembrī Ērgļos, kur noslēguma ballē tiks apbalvotas arī xRace sezonas kopvērtējuma labākās komandas. Lētākā pieteikšanās nākamajam, Rīgas posmam, līdz 27.jūlijam mājas lapā www.xrace.lv.


Sacensības atbalsta – Isostar, Sportland, Garmin, Vitamax, Vichy, VivaSport, Fazer, RedBull, 1188, Daugavpils pilsētas dome. Sīkāka informācija pieejama xRace mājas lapā www.xrace.lv.