Daugavpils šāvēji tiek pie valsts kausiem

28.07.2014
Ādažos 25. un 26. jūlijā norisinājās noslēdzošais Latvijas kausa posms šaušanā ar kaujas ieročiem. Daugavpils šāvēji iepriecināja ar labiem rezultātiem, kā arī atveda uz mājām vairākus kausus, diplomus, kā arī naudas balvas.

Latvijas kausa izcīņa šaušanā tika iedalīta trīs etapos, bet kopējā ieskaitē tika ņemti vērā divi labākie rezultāti. Kopumā sacensībās startēja 16 komandas, 108 vīrieši un 26 sievietes.

Daugavpils komanda šaušanā ar bisi no 50 metriem ieņēma pirmo vietu komandu vērtējumā! Individuāli ar 359 punktiem pirmā bija Arta Vagale, iegūstot Latvijas kausu un naudas prēmiju. Vija Vagale palika otrā, bet Anete Vagale šoreiz tieši aiz goda pjedestāla – ceturtā vieta.

Lielisku sniegumu vīriešiem nodemonstrēja lietuvietis Mantas Meilunas, kurš jau ne pirmo reizi pārstāv Daugavpili. Šajā posmā viņš uzstādīja jaunu personisko rekordu, tādā veidā izpildot sporta meistara normatīvu. Viņam arī uzvara etapā, kā arī otrā vieta kopvērtējumā. Andris Vagalis šajā vingrinājumā ieņēma trešo vietu.

Šaušanā ar kaujas ieročiem Daugavpils ieņēma otro vietu. Individuāli var izcelt Andri Vagali, kurš ar 559 punktiem ieņēma trešo vietu. Rihards Ģerts bija sestais, savukārt Rūdolfs Veličko ieņēma 27. pozīciju.

Dāmām atkal labi nostartēja Arta Vagale, kurai trešā labākā punktu summa. Anete Vagale noslēdza labāko sešinieku, savukārt Vija Vagale ieņēma 11. vietu.
Ātršaušanā Daugavpils komandai trešā vieta. Rihards Ģerts individuālajā ieskaitē bija ceturtais, Andris Vagalis – sestais. Dāmām Arta Vagale uzrādīja ceturto labāko rezultātu, bet Vija Vagale atpalika par vienu vietu.

23. un 24. augustā Daugavpils komanda piedalīsies Latvijas čempionātā lietišķajā šaušanā, kur cer sasniegt ļoti labus rezultātus.