“Mītava Open” posmā Daugavpilī uzvar “LDZ Cargo Termināls”

28.07.2014
Par Daugavpils “Mītava Open” posma uzvarētājiem izdevies kļūt LDZ Cargo Termināls spēlētājiem, kuri finālā pārspēja Radio Swh+ Latgale. Trešā vieta “Zveri/Ariols”, kas bija vieni no galvenajiem favorītiem uz panākumu.

“Mītava Open” ir populārākais amatieru futbola čempionāts Latvijā, pie tam tā uzvarētāji pārstāvēs Latviju Eiropas čempionātā. Pirmo reizi kāds no atlases etapiem notika Daugavpilī un sapulcināja 11 komandas no dažādām Latgales reģiona pilsētām. Neskatoties uz lielu viesu skaitu, par uzvarētājiem kļuva vietējie “LDZ Cargo Termināls” futbolisti. Panākums Daugavpilī garantē “LDZ” vietu lielajā finālturnīrā, kas augusta beigās norisināsies Jelgavā.

LDZ Cargo turnīra laikā nepiedzīvoja nevienu zaudējumu. Sīkstā pusfinālā pašās spēles beigās izdevās iesist pret “Zellis” (1:0), bet lielajā finālā ar 2:0 tika pārspēta “Radio Swh+ Latgale” komanda. Bronzas medaļas ieguva “Zveri/Ariols”, kas “Mītava Open” startē vairākus gadus un 2011. gadā kļuva par visa turnīra uzvarētājiem.

Daugavpili šajā turnīrā pārstāvēja vēl divas komandas. Daugavpils pilsētas dome noslēdza Daugavpils posmu ar septīto vietu, bet futbola klubs “Hektors” spēlē par 9. vietu apspēlēja Locikus.