26. JŪLIJĀ NORISINĀSIES DAUGAVPILS POSMS MĪTAVA OPEN’14

25.07.2014
Daugavpilī, Jelgavas ielā 7 (stadions Celtnieks), 26. jūlijā norisināsies Latvijas Minifutbola čempionāta MĪTAVA OPEN’14 Daugavpils posms, kurš šajā sezonā būs jau ceturtais posms.

Skatītājiem un līdzjutējiem ieeja čempionātā būs bez maksas. Dalībniekiem noteikta dalības maksa 80 EUR. Visas komandas aicinām pieteikties čempionāta mājas lapā www.MitavaOpen.lv

Atgādinām, ka uz lielo finālu- Jelgavā, kur galvenā balva ir iespēja pārstāvēt Latviju Eiropas minifutbola čempionātā, kas norisināsies Izraēlas pilsētā Eilat no 23.-27 novembrim, no katra posma tiek pirmās vietas ieguvēji, savukārt parejām komandām ir iespēja krāt punktus piedaloties vairākos posmos un pēc pēdējā posma tiks noskaidrotas vēl deviņas komandas ar augstāko punktu skaitu, kas iekļuvušas finālā.

Spēlētājiem tiks nodrošinātas lieliskas balvas no mūsu atbalstītājiem veikala b.a.L.L., ADIDAS un ADIDAS kosmētikas.

Savukārt degvielas uzpildes stacija VIRŠI-A nodrošinās posma uzvarētājiem nokļūšanu līdz finālam, dāvinot degvielas dāvanu karti 50 EUR vērtībā.

Eva Miķelsone, Virši-A mārketinga vadītāja:

„VIRŠI-A” aktīvi iesaistās sporta sacensību atbalstīšanā un sportiskā gara veicināšanā jau vairāku gadu garumā. Mēs esam priecīgi, ka šogad ir iespēja iesaistīties arī Latvijas minifutbola čempionāta „MĪTAVA OPEN 2014” atbalstīšanā un kļūt par daļu no šī aizraujošā vislatvijas čempionāta norises. Novēlam ikvienam čempionāta dalībniekam sportisko izturību, daudz meistarīgu sitienu vārtos un saliedētu komandas garu!”

MĪTAVA OPEN’14 saka īpašu paldies visām posmu pilsētu pašvaldībām, futbola klubam “AUDA”, Daugavpils sporta centram, Zemgales Olimpiskajam centram.

Paldies atbalstītājiem: MĪTAVAS ALUS, tipogrāfijai MCĀBOLS, izdevniecībai RĪGAS VIĻŅI, PAPYRUS, BLACK SPORTS, tehniskajam sadarbības partnerim, ADIDAS, veikalam b.a.L.L. un informatīvajiem atbalstītājiem - RADIO SWH, izdevniecībai MEDIJU NAMS, interneta portāliem SPORTACENTRS.COM un DELFI.LV.