Daugavpilī notika Latvijas čempionāts triatlonā

28.07.2014
Svētdien pie Stropu ezera norisinājās Latvijas atklātais čempionāts triatlonā, kas sapulcināja apmēram 100 dalībniekus no dažādām Latvijas pilsētām.

Kā pirmie distancē devās bērni, kuriem bija jāveic 120 metru peldējums, 4 kilometru brauciens ar velosipēdu un viens kilometrs skriešanā. No Daugavpils pārstāvjiem labākais šajā distancē bija Danila Proščinko, kurš ieņēma sesto vietu savā vecuma grupā. M9 grupā vislabākais rezultāts daugavpilietim Valērijam Čurgelim. Meitenēm F9 grupā pirmā vieta Ļubomilai Abramovai.

Junioru grupā (350 metru peldēšana, 12 kilometru riteņbraukšana, 3,3 kilometru skriešana) kopējā ieskaitē otrā vieta Timuram Mamedovam, kuram labākais rezultāts savā vecuma grupā. Trešā kopsummā un otrais grupā bija Raivis Valters.

Meitenēm F15 grupā otrā Anastasija Kočmarjova, bet trešā Viktorija Jefimova.
Tautas grupā pirmā vieta Andrejam Motjuhinam, bet amerikānis Džefs Skiners noslēdza labāko sešinieku.

Elites grupā uzvarēja rīdzinieks Andrejs Dmitrijevs, bet labākais no daugavpiliešiem bija Artūrs Sprukts, kurš uzrādīja trešo labāko rezultātu un labāko savā M19 grupā. Labākais rezultāts starp meitenēm bija Anitai Ļebedevai, savukārt vīriešu grupā trešais bija Viktors Žigarkovs. M50 grupā uzvara Aivaram Uzolam.

Sacensību organizētāji izsaka pateicību par sniegto organizatorisko palīdzību “Rumba centrs”, Daugavpils pilsētas domei, pašvaldības un ceļu policijai, kā arī glābējiem.