7.jūnijā stadionā Celtnieks notiks „Vislatvijas atklātais treniņš amerikāņu futbolā”

03.06.2014
Sestdien Daugavpils iedzīvotājiem būs nebijusi iespēja klātienē vērot amerikāņu futbola paraugspēli, kā arī pašiem izmēģināt spēkus šajā aizraujošā spēlē.

Pasākuma apraksts:
Lai veicinātu amerikāņu futbola attīstību Latvijā, Latvijas Amerikāņu futbola federācija organizē pasākumu „Vislatvijas atklātais treniņš amerikāņu futbolā”. Treniņa gaitā visiem sportiski noskaņotajiem Daugavpils iedzīvotājiem būs iespēja izmēģināt savus spēkus amerikāņu futbolā vai vērot treniņu no malas. Treniņā piedalīsies amerikāņu futbola komanda Riga Lions, kā arī īsti amerikāņi, kuriem ir iepriekšēja pieredze šajā sporta veidā.

Treniņš tiks komentēts, lai skatītājiem un dalībniekiem būtu vieglāk saprast amerikāņu futbola pamatprincipus, spēlētāju pozīcijas laukumā un spēles noteikumus. Treniņu vadīs 4 amerikāņu futbola treneri, to starpā arī Vilmārs Sokolovs - pieredzējis regbija izlases spēlētājs un treneris.

Latvijas Amerikāņu futbola federācija uz pasākumu „Vislatvijas atklātais amerikāņu futbola treniņš” aicina visus Daugavpils iedzīvotājus – lielus un mazus! Starplaikos būs iespējams nofotografēties kopā ar amerikāņu futbolistiem ekipējumā, kā arī pašiem pielaikot ķiveres un iemūžināt šo mirkli. Jaunākajiem skatītājiem būs iespēja piedalīties stafetēs kopā ar futbolistiem un iegūt arī balvas.