„Sochin Cup Daugavpils 2014”

27.04.2014
19. aprīlī Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās „Sochin karate club” organizētais „Sochin Cup Daugavpils 2014”. Turnīrs norisinājās uz diviem tatami un sapulcināja 70 sportistus no pieciem Latvijas un Lietuvas klubiem.

Starp dalībniekiem bija „Daugavpils Karatē skola” (treneris Sergejs Čapulis, 4. dans), „Zarasai” (Nikolajs Gusevs, 1. dans), „Dairiki”(Tatjana Šeršņova, 3. dans), „Latgales Karatē federācija” (Igors Savickis, 4. dans), „Sochin” (Sergejs Ivaņko, 4. dans).

Turnīrs notika Kata, Kumitē un Sumo disciplīnās, kur kopumā tika sadalīti 27 medaļu komplekti.

Daugavpils Karatē skolu pārstāvēja 19 dažāda vecuma karatisti. Kopsummā tika iegūta 31 medaļa, no kurām 11 bija zelta, 9 – sudraba un 11 bronzas. Īpaši jāizceļ sportisti, kuri ieguva zelta godalgas – Aleksejs Jakubovskis, Valērija Zuboviča, Anžejs Dubra, Sergejs Čapulis, Ksenija Gaujeniete, Jeļizaveta Zalivanskiha, Armīns Preilis, Svjatoslavs Sergejevs, Rūdolfs Ozoliņš.

„Sochin” kluba karatisti arīdzan pierādīja sevi no labākās puses, iegūstot 27 medaļas. Astoņas no tām bija zelta, 7- sudraba, bet 12 bronzas vērte. Deniss Kuranovs un Nikolajs Romancevičs kļuva par divkārtējiem uzvarētājiem, Alisa Ivaņko un Aleksandra Lebedeka uzvarēja Kata disciplīnā. Sumo grupā uzvaras Vadimam Žundam un Violetai Kreipānei.

Pēc turnīra noslēguma medaļu ieguvēji ne tikai saņēma kausus, bet arī piemiņas kreklus ar turnīra simboliku. Maijā Daugavpils karatistiem sacensību grafiks būs piesātināts, tajā skaitā būs jāpiedalās arī Eiropas FSKA čempionātā.

Sochin Karatē klubs izsaka milzīgu pateicību sportistu vecākiem Vladimiram Romancevičam un Vladimiram Petrovam, kuri palīdzēja organizācijā. Tāpat Sochin izsaka pateicību par sniegto atbalstu Daugavpils Sporta pārvaldes vadītājam Mihailam Jenbajevam.