Bokserim Servutam piektā vieta pasaules junioru čempionātā

23.04.2014
Daugavpils jaunais bokseris Evanders Servuts veiksmīgi aizvadījis pasaules junioru čempionātu Bulgārijā. Izcīnot uzvaras divās cīņās, viņš ieņēma dalītu piekto vietu.

Evanders Servuts pasaules junioru čempionātā startēja svara kategorijā virs 91 kilograma, kur par godalgām cīnījās 25 bokseri. Servuts pirmajā sacensību kārtā ar tehnisko nokautu pieveica Kirgiztānas pārstāvi Almambetu Abidinovu, bet astotdaļfinālā tika galā ar Ukrainas bokseri Serhiju Beglarjanu.

Ceturtdaļfinālā daugavpilietim pretī stājās vācietis Peters Kadirs. Otrajā raundā par uzvarētāju ar tehnisko nokautu tika atzīts Vācijas bokseris (daugavpilietis guva savainojumu), tādējādi Servuts pasaules čempionātu noslēdza ar dalītu piekto vietu.

Jāpiemin, ka Servuts bija vienīgais no sešiem Latvijas bokseriem, kurš uzvarēja vismaz vienā cīņā, sasniedzot labāko rezultātu visā delegācijā.

Latvijas izlases un Daugavpils BJSS treneris Vladislavs Sokolovs bija ļoti priecīgs par mūsu boksera parādīto sniegumu, it īpaši astotdaļfinālā pret ļoti spēcīgo ukraini. Servuta sniegums tieši šajā duelī pamatīgi šokējis Ukrainas trenerus.