Spīdveja sezonu „Lokomotīve” iesāk ar zaudējumu

07.04.2014
Svētdien Bidgoščā pirmās Polijas spīdveja līgas sacīkstes aizvadīja Daugavpils „Lokomotīve”, kas izbraukumā ar 33:57 piekāpās vietējam klubam „Polonia”.

Daugavpils „Lokomotīve” šo sezonu iesāka ar skatītājiem neierastu sastāvu, jo ierindā bija uzreiz divi jauniņie – Rorijs Šlains un Jozefs Francs. No citiem leģionāriem komandā palika Jonass Kilmekorpi, bet pārējie bija vietējie spīdvejisti: Andžejs Ļebedevs, Maksims Bogdanovss, Ķasts Puodžuks un Jevgeņijs Kostigovs.

Uz sevi liktās cerības leģionāri īsti neattaisnoja. Ļoti vāji nobrauca čehs Francs, kurš tā arī neatveda nevienu punktu. Līdzīgs liktenis bija arī mūsu junioram Jevgeņijam Kostigovam, tādēļ „Lokomotīvei” nācās cīnīties piecu braucēju sastāvā.

Līdz pat 6. braucienam uzvaras tika vai nu „Polonia”, vai arī tika fiksēts neizšķirts. Vienīgais no mūsu spīdvejistiem braucienā uzvarēt spēja Ļebedevs, kurš vēlāk šo triumfu atkārtoja arī 12. braucienā. Kopumā līdz pat 11. braucienam situācija bija ļoti bēdīga – poļi uzvarēja praktiski visos braucienos, pie tam pārsvarā diezgan viegli.

Iepriecināja pēdējie 5 braucieni mūsu komandas izpildījumā. Ļebedevs ar Bogdanovu vienreiz izcīnīja dubultuzvaru, Šlains ar Ļebedevu panāca 4:2, bet noslēdzošajā braucienā Bogdanova pirmā vieta ļāva noslēgt sacensības ar 3:3. Summā 33:57, tādējādi sezona iesākta ar zaudējumu.

Mūsu komandas rindās 9 punktus atveda Ļebedevs, 8+1 Bogdanovam, 7 – Šlainam, 5 – Kilmekorpi, 4 – Puodžukam.

13. aprīlī plkst. 16:00 „Lokomotīve” savā trekā aizvadīs pirmās mājas sacīkstes.