Kuranovam Eiropas karatē čempionāta bronzas medaļa

11.04.2014
No 4. līdz 6. aprīlim Ungārijā norisinājās Eiropas čempionāts karatē – European Shotokan Karate Championship. Tajā piedalījās vairāk nekā 800 sportisti no 31 Eiropas valsts.

Latvijas izlasi šajā čempionātā pārstāvēja Latvijas Karatē federācijas izlase, kurā tika iekļauti arī divi „Sochin Karate Club” sportisti – Deniss Kuranovs un Nikita Romancevičs. Turnīrs nebija no tiem vieglākajiem.

Deniss Kuranovs, kura kontā jau ir uzvaras arī pasaules čempionātos, ar pūlēm tika līdz pusfinālam un finālam, beigās ieņemot trešo vietu, par ko saņēma bronzas medaļu.

Nikolajam Romancevičam uzdevums bija vēl smagāks, jo viņš startēja kategorijā, kurā pārējie pretinieki bija divus gadus vecāki un arī smagāki. Neskatoties uz to, viņš prata ieņemt piekto vietu.

Kopumā Latvijas izlase izcīnīja vienu zelta un divas bronzas medaļas.

Vēl pirms čempionāta sākuma Daugavpils treneris Sergejs Ivaņko veiksmīgi nokārtoja 4. dana eksāmenu. Starp uzdevumiem bija sitieni ar rokām un kājām, cīņas ar pretinieku, špagats, kā arī 100 atspiešanās.
Trīs sacensību dienu laikā sportisti apmeklēja dažādas Ungārijas pilsētas Egeras skaistākās vietas, tajā skaitā seno cietoksni.

„Sochin” klubs izsaka pateicību par sniegto atbalstu Daugavpils pilsētas domei un Daugavpils Sporta pārvaldei.