„Jitae” kauss taekvondo

10.04.2014
6. aprīlī Daugavpilī norisinājās tradicionālo sacensību „Jitae kauss 2014” otrais posms taekvondo.

Vairāk nekā 80 sportisti vecumā no 5 līdz 15 gadiem sacentās dažādās šī senā Korejas sporta veida disciplīnās. Kopumā tika sadalīti 22 medaļu komplekti un par katru uzvaru cīņa izvērtās ļoti sīksta.

Latgales taekvondo centra „Jitae” audzēkņi sacentās trīs dažādās vecuma grupās: no 5 līdz 6, no 7 līdz 10, kā arī no 11 līdz 14 gadiem. Atsevišķās grupās tika pielaisti arī 15 gadīgi jaunieši.

Cīņas (kerugi) pēc olimpiskajiem noteikumiem tika aizvadītas tikai pašā jaunākajā grupā (Little dragons). Jauni censoņi demonstrēja savu raksturu, aizvadot sparingus pēc vienkāršotiem noteikumiem.

Savās svara un vecuma grupās par uzvarētājiem kļuva: Jūlija Pavļukova, Ksenija Demčenko, Vladislavs Stepanovs, Mihails Nikitins, Kirils Pavļukovs, Deina Ulme, Andrejs Labkovskis, Pāvels Rogožins, Dominiks Cipkins, Aleksandrs Minkevičs, Gļebs Glušonoks, Aļģerts Kligulis.

Komandu sacensībās uzvaras tika sekojošiem pāriem: Žans Šteinbergs/Vadims Kolbjonoks, Nadežda Jefimova/Deina Ulme, Maksims Tihonovs/Gļebs Glušonoks, Gļebs Pozņaks/Kirils Ivanovs, Daniils Ugarenko/Mihails Mihņonoks, Kirils Ivanovs/Gļebs Pozņaks.

Kausus kā labākie sportisti saņēma Gļebs Glušonoks un Kirils Ivanovs. 26. aprīlī Viļņā mūsu komanda startēs Lietuvas čempionātā.

Vairāk informācijas: www.jitae.lv