„Rēzekne/Dinaburg” ieņem ceturto vietu

07.04.2014
Noslēdzies Latvijas 1. florbola līgas čempionāts. „Rēzekne/Dinaburg” komanda izšķirošajā cīņā par bronzas medaļām pagarinājumā ar 6:7 piekāpās Jelgavas novadam.

Rēzeknes un Daugavpils apvienotā komanda pusfinālsērijā divos mačos piekāpās nākamajiem čempioniem „Apelsīns/Talsi”, bet bronzas spēlē bija ļoti tuvu uzvarai pār Jelgavas novads.

Spēli mūsu komanda iesāka vareni, 11. minūtē izvirzoties vadībā ar 2:0. Kā jau tas nereti florbolā gadās, viss mainījās ļoti strauji un pēc pirmās trešdaļas jau 3:2 jelgavnieku labā. Nauris Poikans, Ivans Kokins un Marks Višņakovs ar precīziem metieniem ļāva 42. minūtē panākt 6:4, taču šis pārsvars netika noturēts.

Deviņu sekunžu laikā pretinieks guva divus vārtus, tādā veidā nepilnu pusotru minūti līdz finālsvilpei rezultāts atkal neizšķirts – 6:6.

Diemžēl pagarinājumā pārāki bija Jelgavas novada florbolisti, izcīnot bronzas medaļas un vietu Virslīgā. Par labāko „Rēzekne/Dinaburg” rindās tika atzīts Marks Višņakovs, kurš šajā spēlē guva trīs vārtus un vienreiz rezultatīvi piespēlēja.