BFC „Daugavpils” atspēlējas un uzvar Rīgas „Daugavu”

17.04.2014
Smscredit.lv futbola Virslīgā BFC „Daugavpils” guva trīs skaistus vārtus un pelnīti izcīnīja uzvaru pār Rīgas Daugavu - 3:2.

Savu otro spēli savu skatītāju priekšā BFC „Daugavpils” futbolisti iesāka nedaudz bailīgi, ļaujot bumbu vairāk kontrolēt viesiem. Diemžēl jau 8. minūtē viens no viesu centrējumiem soda laukumā noslēdzās ar vārtu zaudējumu. Neveiksmīgi nospēlējot soda laukumā, pretinieks izdarīja precīzu sitienu no apmēram 10 metriem. Šāds notikumu pavērsiens lika komandai sasparoties, tomēr milzīgu triecienu sagādāja epizode, kurā ar galvām sadūrās Jurijs Sokolovs un Taisei Jamazaki. Sokolovs saļima uz laukuma un zaudēja samaņu, tomēr ar mediķu, futbolistu un tiesnešu palīdzību Sokolova dzīvība tika glābta. Slimnīcā Sokolovam tika konstatēts smadzeņu satricinājums.

Zaudētais komandas biedrs un ielaistie vārti piespieda BFC arvien vairāk un vairāk uzbrukt. Izcila iespēja pēc Artjoma Murdasovs centrējuma radās Pāvelam Riževskim, bet viņa sitienu ar galvu vārtsargs tvēra. To gan viņš nespēja paveikt pēc izcila Pāvela Tarasova sitiena no 20 metriem - saņēmis piespēli no Jamazaki Tarasovs sita tuvajā vārtu stūrī. Diemžēl puslaika izskaņā atkal neveiksmīgi tika nospēlēts pēc standartsituācijas un Aurims Kučis sita nekļūdīgi ar galvu, atkārtoti izvirzot Rīgu vadībā.

Otrajā puslaikā vairs nekādas vaļības netika pieļautas. Daugava pie mājinieku vārtiem tā arī neradīja nevienu bīstamu momentu, bet Daugavpils uzbruka nepārtraukti. Vēl viena izcila iespēja bija Riževskim, taču atkal pēc Murdasova centrējuma viņš sita vārtsargam rokās. Par spēles varoni kļuva uz maiņu uznākušais Vladislavs Fjodorovs. Tieši pēc viņa centrējuma Riževskis kritienā ar galvu panāca 2:2, bet vēl pēc 10 minūtēm viņš eleganti izpildīja stūra sitienu - bumba pa taisno no stūra trāpīja pa vārtu stabu, tad pret vārtsargu un ielidoja vārtos - 3:2!!! Atlikušajā laikā Daugavpils turpināja dominēt. Riževskis trāpīja pa vārtu stabu, bet Vadims Atamaņukovs pa pārliktni.

Četrās spēlēs BFC „Daugavpils” izcīnījis septiņus punktus, kas turnīra tabulā dod dalītu 4./5. vietu.