Daugavpils tūre vieglatlētikā

28.04.2014
Svētdien „Celtnieka” stadionā tika aizvadītas vieglatlētikas sacensības „Daugavpils tūre” trešais posms. Dažādās vecuma grupās sportisti sacentās skriešanas un lēkšanas disciplīnās.

Sportisti sacentās četrās dažādās vecuma grupās 200 metru skrējienā, trīssoļlēkšanā, tāllēkšanā un augstlēkšanā.

Vecākajā grupā 200 metru skrējienā uzvarēja Artūrs Sakovičs (23,28 sekundes), kā arī Veronika Baltkaula (26,87 sekundes). Jaunākajās grupās uzvaras Raivim Selaņinam, Dagnijai Ciematniecei, Artjomam Pankratjevam, Inesei Ciršai, Ronaldam Murānam un Danielam Timmam.

Trīssoļlēkšanā ar rezultātu 12,87 metri uzvarēja krāslavietis Aigars Ļaksa, bet meitenēm Veronika Baltkaula – 10,70 metri. B grupā Oļegs Maculevičs bija labākais puišiem, bet Dagnija Ciematniece meitenēm.

C un D grupas sacentās tāllēkšanā. Uzvaras tika Robertam Puidam, Nadeždai Samorodovai, Ronaldam Murānam un Danielam Timmam.

Augstlēkšanā vecākajā grupā ar rezultātu 1,95 metri uzvarēja Vladislavs Prigoževs, bet meitenēm Melisa Mihailova. B grupā pirmie bija Ēriks Silovs un Alīna Ņikitina, C – Erlends Gipters un Veronika Serjakova, bet D – Ronalds Murāns.