Daugavpils volejbolisti - Latvijas jaunatnes čempioni

28.04.2014
Daugavpils BJSS 2000. gadā dzimušie volejbolisti kļuvuši par čempioniem savā vecuma grupā. Spraigā finālturnīrā Rīgā visi pretinieki tika apspēlēti.

Cīņu par Latvijas čempiona nosaukumu 13 Latvijas komandas iesāka vēl decembrī, izspēlējot trīs sabraukuma turnīrus. Daugavpils pamatturnīru aizvadīja nevainojami, nezaudējot nevienu spēli.

Finālturnīrā ar rezultātu 2:0 tika apspēlētas Aizputes, Jēkabpils un Kuldīgas vienaudžu komandas. Par izšķirošo kļuva spēle pret Rīgu, kuru daugavpilieši uzvarēja ar 2:1!

Par valsts čempioniem kļuva: Sergejs Ivanovs, Deniss Volkovs, Ivars Jurevičs, Edgars Komarovs, Tomass Iliško, Vladislavs Petkuns, Edvins Pučinskis, Dmitrijs Vasiļjevs, Vitālijs Rudenko, Sergejs Rudenko, Andris Širjakovs, Oļegs Klopovs.

Komandu trenēja Nikolajs Čemodanovs un Zoja Ivanova. Atsevišķas balvas kā turnīra labākie spēlētāji mūsu komandā saņēma Sergejs Ivanovs un Ivars Jurevičs, kurš bija arī komandas kapteinis.

Jau no 2. līdz 4. maijam norisināsies tradicionālais V.Maizeļa piemiņas turnīrs, kurā ar Baltkrievijas, Krievijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas komandām sacentīsies 2000. gadā dzimušās Daugavpils meitenes un puiši.