Tarvide labo pilsētas rekordu augstlēkšanā

17.02.2014
Piektdien un sestdien Kuldīgā norisinājās Latvijas čempionāts jauniešiem un junioriem. Daugavpils sportisti izcēlās ar labiem rezultātiem, tiekot pie pilna medaļu komplekta un tika labots arī pilsētas rekords augstlēkšanā.

Kuldīgā Daugavpils vieglatlēti varēja lepoties ar labiem rezultātiem. Augstlēcēja Jūlija Tarvide pārlēca 1,77 metrus, kas ir jauns pilsētas rekords sievietēm! Ar šo lēcienu viņai pietika zelta medaļas izcīnīšanai.

60 metru barjerskrējienā junioriem par valsts čempionu kļuva Ignats Belogrudovs, kurš finālā šo distanci veica 8,32 sekundēs! Par divkārtējo čempioni kļuva Aleksandra Koblence, kura dominēja 300 un 600 metru skrējienos. 600 metros ar laiku 1:37,10 minūtes viņa tuvāko sekotāju apsteidza par vairāk nekā 5 sekundēm! 300 metros laiks 40,12 sekundes.

Mūsu meiteņu komanda 4*200 metru stafetē piekāpās tikai Valmierai, ieņemot otro vietu. Kopā ar Koblenci skrēja arī Veronika Baltkaula, Anastasija Azarova un Nadežda Samorodova.

Jaunieši savā stafetē uzrādīja absolūti ātrāko laiku, tuvāko sekotāju apsteidzot par pussekundi. Komandas sastāvā skrēja Antons Puhoviks, Filips Klim-Afonskis, Imants Kornijenko un Vladislavs Ševčuks. Individuāli Puhoviks ieņēma trešo vietu 300 metru skrējienā.

Apsveicam mūsu sportistus ar augsvērtīgajiem rezultātiem!