Noslēdzies starptautiskais basketbola turnīrs

05.02.2014
No 2014. gada 31. janvāra līdz 02. februārim projekta „Health is Wealth” ietvaros Daugavpilī notika kārtējais no starptautiskā projekta turnīriem – basketbola turnīrs, kurā piedalījās komandas no Latgales reģiona (Latvija), Baltkrievijas un Lietuvas. Sporta turnīrā par uzvaru cīnījās 1995.gadā dzimušu un vecāku vīriešu basketbola komandas, kā arī 1996. gadā dzimušu un vecāku sieviešu basketbola komandas no Daugavpils un Daugavpils novada, Rēzeknes, Pilskalnes, Zarasiem, Jonavas, Vitebskas, Mogiļevas. Basketbola turnīrs norisinājās Daugavpils Kultūras un sporta pils sporta zālē (Smilšu ielā 92, Daugavpilī).

Gan vīriešu, gan sieviešu basketbola komandas sākumā tika sadalītas divās apakšgrupās, kur izspēlēja spēles pēc apļa sistēmas un svētdien finālsacensībās kvalificējās pa divām labākajām komandām no katras apakšgrupas.

Spēlē par trešo vietu sievietēm, komanda „Moseņis” Rēzekne (Latvija) uzvarēja „VLGAFK” komandu un izcīnīja sieviešu komandu grupā turnīra bronzas godalgas.

Spēlē par pirmo vietu sievietēm, „DU” Daugavpils (Latvija) basketbola komanda piekāpās Jonavas (Lietuva) sieviešu basketbola komandai izcīnot turnīrā „HEALTH IS WEALTH” sudraba godalgas.

Spēlē par trešo vietu, vīriešu komandu grupā, Daugavpils novada basketbola komanda „ Bruņinieks” (Latvija) sagrāva Rēzeknes komandu „ Ezerzeme” (Latvija) izcīnot bronzas godalgas vīriešu komandu grupā.

Par basketbola turnīra „HEALTH IS WEALTH” uzvarētājiem vīriešu komandu grupā kļuva komanda „VLGAFK”, kura spraigā cīņā ar rezultātu 52:50 uzvarēja Vitebska1 (Baltkrievija) komandu.

Uzvarētājus sveica Latgales reģiona attīstības aģentūras direktors Māris Bozovičs, Latgales reģiona attīstības aģentūras projektu vadītājs Jānis Veips un citi projektā iesaistīto valstu un pašvaldību pārstāvji.