DU frisbija komandas spēlēja Daugavpilī

10.02.2014
Latvijas Frisbija līgas 4. sabraukuma posmā Daugavpilī DU komandām nav izdevies izcīnīt uzvaras ne meiteņu, ne puišu grupās.

Jau otro reizi Latvijas Frisbija līgas sabraukuma posms norisinājās Daugavpilī (vienlaicīgi spēles notika arī Ventspilī). Atšķirībā no pirmā sabraukuma šoreiz spēlēja arī DU Ultimate Lifestyle komanda, kurā sapulcinātas Daugavpils un Valmieras spēlētājas. Spēlējot tikai ar daugavpilietēm sastāvā, DU meitenes parādīja ļoti saturīgu sniegumu.

Savā debijas sezonā DU meitenes turpina progresēt. Spēlēs pret spēcīgākajām Latvijas komandām Salaspils FK un Ogres „Moments” vairākkārt izdevās nospēlēt lieliski. Pret Salaspils meitenēm piedzīvots zaudējums ar 3:13, bet pret ogrēnietēm cīņa bija vēl spraigāka – 5:13. Lieliski aizsardzībā darbojās Baiba Lutere, kurai piecas aizsardzības! Nākamajā sabraukuma posmā DU tiksies ar savām galvenajām konkurentēm cīņā par 6. vietu Mind Power Victory.

DU puiši šajā sabraukumā samēroja spēkus ar divām Salaspils komandām. Cīņā pret Salaspils Wild Things (2. vieta Latvijas čempionātā) piedzīvots zaudējums ar 2:13, savukārt cīņā par sesto vietu ar 7:13 zaudēts Salaspils Juniors. DU 11 spēlēs izcīnījusi 2 uzvaras un deviņas reizes zaudējusi, kas dod septīto vietu astoņu komandu konkurencē.

Pēdējais sabraukums paredzēts marta sākumā Ogrē un Salaspilī. Marta otrajā pusē notiks arī Latvijas kausa izcīņa.