Sala dēļ Sniega dienas pasākums pārcelts

23.01.2014
Vispasaules sniega dienas pasākuma ietvaros bija paredzēts, ka 24. janvārī (piektdien) Daugavpils vispārējo un profesionālo skolu audzēkņi varēs izbaudīt ziemas priekus „Egļukalna” trasē. Sala dēļ pasākums pārcelts - orientējoši uz 31. janvāri.

Daugavpils Sporta pārvalde sadarbībā ar Izglītības pārvaldi, Daugavpils Olimpisko centru un slēpošanas trasi „Egļukalns” piedāvās bērniem iespēju izbaudīt ziemas priekus. No paša rīta līdz pat vakaram bērni „Egļukalna” trasē varēs slēpot, piedalīties stafetēs un beidzot pa īstam sajust ziemu. Par bērnu nogādāšanu uz kalnu parūpēsies Izglītības pārvaldes sagādātais transports.

Sākotnēji bija plānts Sniega dienas pasākumus aizvadīt 17. un 18. janvārī, taču sniega trūkuma dēļ tie tika pārcelti uz 24. janvāri. Lielā sala dēļ gan tika nolemts pasākumu pārcelt. Diemžēl iecere aizvadīt Sniega dienas pasākumus arī pilsētas Centrālajā parkā 25. janvārī netiks realizēta sniega trūkuma un aukstuma dēļ. Lai arī jau vairākas dienas Centrālajā parkā darbojas sniega pūtēji, sestdien sniega daudzums nebūs pietiekams, lai šeit varētu aizvadīt iecerētās stafetes.

Toties visi pilsētas iedzīvotāji, kad iecerētā izklaides vieta būs gatava pilnībā, tiek aicināti jebkurā laikā kopā ar bērniem, mazdēliem un draugiem doties izbaudīt un beidzot sajust sniegu arī šajā ziemā.

Plašāka informācija par Sniega dienu: http://www.infoski.lv/sakums/