Vīriešu basketbolā triumfs Jēkabpilij, dāmas zaudē Ventspilī

25.11.2013
Nedēļas nogalē Daugavpils Universitātes sieviešu komanda aizvadīja kārtējo maču Jaunajā Sieviešu basketbola līgā, savukārt Daugavpilī un Sventē norisinājās Pierobežu basketbola turnīrs.

DU sieviešu komanda kārtējo JSBL maču aizvadīja Ventspilī, kur tikās ar vienu no līgas galvenajām favorītēm Ventspili. Ventspilnieces līdz šai spēlei nebija izjutušas zaudējuma rūgtumu un savu sēriju turpināja. Mājinieces uzvarēja katrā no ceturtdaļām, sagādājot DU lielāko zaudējumu sezonā – 59:107.

Mūsu komandā pozitīvā ziņā var izcelt Olgu Lakomko, kura iemeta sešus tālmetienus un guva 20 punktus. 12 punktus guva Santa Baltace, bet Tatjana Savicka, Anastasija Kaminska un Līva Irbe iemeta pa sešiem.

No piektdienas līdz pat svētdienai Daugavpilī un Sventē norisinājās Pierobežas basketbola turnīrs 1995.-1997. dzimšanas gada puišiem. Astoņu komandu konkurencē pie uzvaras tika Jēkabpils komanda, kas finālā uzvarēja Daugavpils un Krāslavas apvienoto vienību. Labāko trijnieku noslēdza Lietuvas Anikščai komanda.