Mini kausa basketbola spēles arī Daugavpilī

28.10.2013
Otrdien un trešdien Daugavpilī, Madonā, Mārupē, Ogrē, Rīgā un Saldū risināsies Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotie Mini kausa izcīņas turnīri U10 un U11 vecuma grupās, kuros piedalīsies dalībnieku rekordskaits - 92 komandas no visiem Latvijas reģioniem.

Sacensībām pieteiktas 25 meiteņu un 67 zēnu komandas. Dalībnieki sacentīsies basketbola elementu stafetē, kā arī spēlēs (4x5 minūtes), iegūstot pirmo sacensību pieredzi.

Turnīra norisi nodrošinās Mini kausa izcīņas atbalstītāji Colgate, Balticovo, Venden un Sportland, par patīkamām emocijām mazajiem dalībniekiem gādās Actimel un Skittles.

Daugavpilī spēles norisināsies Daugavpils Olimpiskajā centrā.

Mini kausa izcīņa šogad tiek rīkota divās grupās - U11 (2003.gadā dzimušie zēni un meitenes) un U10 (2004.gadā dzimušie un jaunāki zēni un meitenes).

Komandas sacentīsies gan spēlēs, gan arī basketbola tehnikas elementu stafetē. Spēles risināsies 4x5 minūtes, U10 grupā katrā komandā vienlaikus laukumā var būt četri spēlētāji. Spēles notiek uz zemajiem groziem (260-270 cm) ar 5.izmēra bumbām. Uz spēli komandā nedrīkst būt mazāk par 8 spēlētājiem. Katram spēlētājam jāizlaiž vismaz viena ceturtdaļa.

Mini kausa izcīņas turnīru grafiks:
1.turnīrs - 29. un 30.oktobris;
2.turnīrs - Ziemassvētku brīvdienās;
3.turnīrs - pavasara brīvdienās;
4.turnīrs (finālturnīrs) - jūnija sākumā Rīgā.

Finālturnīrā varēs piedalīties komandas, kuras būs startējušas vismaz vienā posmā.

Katrs turnīra dalībnieks saņem LJBL atbalstītāju un turnīra īpašo draugu dāvanu un diplomu. Vairāk informācijas www.basket.lv