„Zelta ripa” arī vasarā

22.07.2013

Šī gada 4. augustā notiks atjaunotās „Zelta Ripas” turnīrs vasaras periodā. Ziemas turnīros pierasts, ka par uzvarām cīnās puiši līdz 16 gadu vecumam, bet atjaunotajā vasaras turnīrā piedalīties varēs arī meitenes un bērnu vecāki.

Turnīrs notiks 4. augustā no plkst. 11:00 līdz 15:00 Daugavpils Ledus hallē. Turnīrā nevarēs piedalīties tie spēlētāji, kuri ar hokeju nodarbojas profesionālā līmenī, tajā skaitā arī Daugavpils BJSS audzēkņi. Atskaitot tos puišus, kuri nav pārsnieguši desmit gadu vecumu.

Starp dalībniekiem nedrīkstēs būt arī pilsētas čempionāta spēlētāji, tādā veidā iespēja iejusties hokejistu ādā būs dota tiem, kuri ar šo sporta veidu nodarbojas reti vai ziemas periodā tikai pagalma līmenī.

Noteikumi būs ļoti vienkārši. Komandas pieteikumā jābūt no 7 līdz 12 spēlētājiem un pieteikumi jānosūta līdz 26. jūlijam pa tālruni 26872818 vai arī pa e-pastu dlhtv@mail.ru

Komandām nebūs jāuztraucas par vārtsarga meklējumiem, jo organizētāji katrai komandai nodrošinās vārtsargu. Nepieciešamības gadījumā tiks palīdzēts arī ar hokejistu ekipējumu. Turnīrā piedalīsies četrai vai maksimums sešas komandas. Katra komanda spēlēs ar katru, vienai spēlei ilgstot 10 minūtes. Uzvarētāji saņems piemiņas medaļas un kausu.

Ja kādam ir vēlme piedalīties turnīrā, bet nav iespējas nokomplektēt savu komandu, organizētāji atradīs vietu kādā citā komandā.

Turnīru organizē SVHL līga (līga priekš iesācējiem un hokeja veterāniem). Plašāka informācija www.dlhtv.lv .