Aicina piedalīties lāpu skrējienā Apkārt Latvijai

25.07.2013
Nacionālie bruņotie spēki sadarbībā ar Valsts policiju, Valsts robežsardzi un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu aicina Latvijas iedzīvotājus pieteikties lāpu skrējienam gar Latvijas robežu - Apkārt Latvijai.

Viens no skrējiena organizatoriem Gaidis Andrejs Zeibots uzskata, ka šis skrējiens ir lieliska iespēja saliedēt valsts iedzīvotājus, jo līdzdalība un vēlēšanās būt piederīgiem ir ļoti svarīga. Atvaļinātais viceadmirālis Zeibots bija arī 1992. gada skrējiena organizētājs.

1992.gadā viņš bija viens no skrējiena organizatoriem.
Jau ziņots, ka no 15. līdz 21.augustam, godinot Nacionālo bruņoto spēku 1992.gadā organizētās lāpu stafetes 21.gadadienu, gar Latvijas robežu notiks biedrības Latvijas ģenerāļu klubs iniciēts skrējiens Apkārt Latvijai. Skrējiena svinīgā atklāšana notiks 15.augustā plkst.9:30 Brāļu kapos. Pēc lāpu svinīgās iedegšanas, skrējējiena dalībnieki divās grupās uzsāks skrējienu no Rīgas uz Salacgrīvu un no Rīgas uz Mērsragu. Skrējiena kopējais garums ir aptuveni 1500 kilometru. Tas norisināsies septiņas dienas, 14 posmos.

Ikviens interesents, kurš vēlas skriet par Latviju, laipni aicināts pieteikties pie sev interesējošā posma atbildīgā Nacionālo bruņoto spēku pārstāvja, elektroniski atsūtot savu vārdu, uzvārdu, vecumu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, kā arī informāciju par starta vietu! Uz drīzu tikšanos!

Plašāka informācija par skrējienu pieejama aizsardzības nozares ziņu portālā www.sargs.lv: http://www.sargs.lv/lv/Zinas/Latvija/2013/07/11-01.aspx#lastcomment

Pieteikšanās kontaktinformācija dalībai skrējienā: http://www.sargs.lv/~/media/Sargs_LV/ZinasLV/2013/07/Lapu_skrejiens_kontakti.ashx