Pilsētas svētku laikā Daugavpils strītbola čempionāta 1.posms

04.06.2013
8. jūnijā pie tirdzniecības centra „Solo” jau kārtējo gadu pēc kārtas norisināsies Daugavpils ielu basketbola čempionāts. Pirmais no pieciem paredzētajiem posmiem sāksies plkst. 11:00.

Šogad Daugavpils ielu basketbola čempionātā ir paredzēti pieci posmi. Pirmais no tiem 8. jūnijā Rīgas ielā starp Ģimnāzijas un Cietokšņa ielām, bet nākamie posmi paredzēti Grīvā, Ķīmijā, Jaunforštadtē, kā arī Vienības laukumā. Informācija par pārējo posmu norises laikiem tiks precizēta, bet lielais finālposms septembra sākumā Vienības laukumā.

Sestdien pie tirdzniecības centra „Solo” sacensības sāksies plkst. 11:00, bet reģistrācija no 9:00 līdz 10:20. Katrā komandā var pieteikt maksimums četrus spēlētājus, bet vienlaicīgi uz laukuma būs pa trīs spēlētājiem vai spēlētājām. Spēles ilgums sešas minūtes, bet finālos – septiņas.

Spēlētāji turnīra gaitā varēs piedalīties dažādos konkursos, kā arī iegūt vērtīgas balvas. Tāpat būs iespēja baudīt mūziku, plašāk iepazīties ar spīdveja un citām sporta aktualitātēm pilsētā.

Cīņa par medaļām būs sekojošās vecuma grupās:
2000. gadā dzimušās meitenes un jaunākas
1997. – 1999. gadā dzimušās meitenes
1996. gadā un agrāk dzimušās meitenes
1997. gadā dzimušie puiši un jaunāki
1996. gadā un agrāk dzimušie

Dalība sacensībās bezmaksas! Papildinformācija: sport@daugavpils.lv