Daugavpils karatē festivāls

07.06.2013
Pavasara pēdējo un vasaras pirmo dienu Daugavpils karatē skola svinēja organizējot „Daugavpils karatē festivālu’’, kurš tika organizēts ar Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departamenta atbalstu. Festivāla ietvaros tika organizēts „Daugavpils karatē skolas kauss” un jau pazīstams, pēc iepriekšējā kalendāra gada, notikums „Ģimeņu karatē diena”.

Festivāls pavēra iespēju visiem gribētājiem iejusties Karatē pasaulē, savukārt Daugavpils karatē skolas audzēkņiem festivāls ļāva sacensties vienam ar otru, parādīt visu savu meistarību, iemācīties savaldīt savas emocijas un koncentrēties uz uzvaru, bet Daugavpils karatē skolas viesiem pamēģināt sevi karatē, piedalīties treniņprocesā kopā ar Daugavpils karatē skolas audzēkņiem.

31. maijā norisinājās Daugavpils karatē skolas kauss. Turnīrs savāca kopā vairāk nekā 70 sportistu. Savās kategorijās audzēkņi bija ieņēmuši sekojošās vietas:
1. vietas – Aleksandrs Voloncevičs, Valerija Zuboviča, Sandra Olivij Borovkova, Ksenija Gaujeniete, Aleksejs Kramorenko, Ēriks Paviška;

2. vietas – Normunds Malnačs, Laura Kristiana Lecka, Danila Lapušinskis, Solvita Korenika, Jegors Fedotovs, Sergejs Čapulis (jr.);

3. vietas – Andžejs Dubra, Armins Preilis, Viktorija Kižla, Ulvis Kristers Svelpe, Elizaveta Zalivanska, Niķita Springis.

Visi godalgoto vietu guvēji tika apbalvoti ar kausiem, diplomiem un medaļām.
1. jūnijā Daugavpils karatē skolas durvis bija atvērtas visiem tiem, kas gribēja izbaudīt karatē treniņprocesa interesantākos elementus. Skolas viesi aktīvi piedalījās karatē mākslas izziņā, kas sevī iekļāva gan karatē etiķeti, sitienu tehniku, aizsardzības tehniku, fizisko sagatavotību u.c. Karatē skolas zāle tika piepildīta ne tikai ar vasaras silto gaisu, bet arī ar pozitīvo enerģiju, kura saglabāsies līdz nākamajai Ģimeņu karatē dienai.

Treniņa pārtraukumi tika aizpildīti ar Daugavpils karatē skolas audzēkņu šovu, kas iekļāva sevī KATA kompleksus demonstrāciju un Tomishiwary (dēļu laušana) vecāko audzēkņu izpildījumā.

Bija organizēti arī konkursi Daugavpils karatē skolas viesiem – zēni un vīrieši centās izpildīt sitienus uz laiku, bet sievietes 30 sekunžu laikā centās izpildīt visvairāk lēcienu ar lecamauklu. Visi dalībnieki ieguva medaļas, bet konkursu uzvarētāji ieguva augstākās proves medaļas (zelta).

Visi viesi un karatē skolas audzēkņi ieguva pateicības rakstus par piedalīšanos „Ģimeņu karatē dienā”.

DAUGAVPILS KARATĒ SKOLA IZSAKA PATEICĪBU VISIEM AUDZĒKŅIEM UN VIESIEM, KA ARĪ DAUGAVPILS PILSĒTAS DOMES JAUNATNES DEPARTAMENTAM PAR PIEDALĪŠANOS UN ATBALSTU DAUGAVPILS KARATĒ FESTIVĀLAM. IR VĒRTS PATEIKT, KA DAUGAVPILS KARATĒ SKOLA GAIDA VISUS NĀKAMGAD, KAD NOTIKS DAUGAVPILS KARATĒ SKOLAS FESTIVĀLS 2014.