DU frisbija komanda pietuvojas sestajai vietai

12.02.2013
Latvijas frisbija čempionātā telpās 4. sabraukuma posmā trešā uzvara šosezon līgas debitantiem „Daugavpils Universitātei”, kas vēl vairāk nostabilizējusies sestajā pozīcijā.

Ceturtais sabraukuma posms vienlaicīgi norisinājās Ventspilī un Daugavpilī. Uz Daugavpili ieradās divas no vadošajām čempionāta komandām „Salaspils WT” un „Hardcore Ultimate”, kā arī daugavpiliešu tuvākā sekotāja turnīra tabulā „Salaspils Juniors”.

Tieši ar Salaspils jauno maiņu DU aizvadīja pirmo spēli. Tās sākums bija pagalam neveiksmīgs (1:5), tomēr pamazām izdevās sniegumu uzlabot un ievērojami samazināt kļūdu skaitu, kas arī deva rezultātu. Ātri uz tablo jau bija līdzsvars, bet turpinājumā pretiniekam vairs nebija iespēju uzvarēt – 13:7.

Spēlēs pret „Salaspils WT” un „Hardcore Ultimate” ievērojami izpaudās pretinieku pieredze, tādējādi cerēt uz panākumu nebija pamata. Viesiem tika zaudēts ar attiecīgi 3:13 un 4:13.

Vērts pieminēt, ka „Salaspils WT” tieši Daugavpils posmā piedzīvoja pirmo zaudējumu šosezon, saasinot cīņu par pirmo vietu čempionātā.

DU 11 spēlēs ir trīs uzvaras, kas ļauj ieņemt diezgan pārliecinošu sesto vietu astoņu vienību konkurencē.