“Daugavpils cup” hokejā iegūst SKA, daugavpilieši otrajā vietā

27.11.2012
No piektdienas līdz pat svētdienai Daugavpils Ledus hallē norisinājās starptautiskais turnīrs hokejā jauniešiem. Par turnīra uzvarētājiem kļuva Sanktpēterburgas SKA, otrajā vietā atstājot Daugavpils BJSS.

Sešu komandu konkurencē daugavpilieši nodemonstrēja labu sniegumu. Pirmajā dienā ar 7:3 tika apspēlēta “Viru-Sputnik” (četri vārti Edgaram Petrovam), bet otrajā mačā ar 7:5 jelgavnieki. Arī šoreiz ļoti rezultatīvs bija Edgars Petrovs, kurš guva četrus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Svarīgā spēlē par vismaz otro vietu turnīra tabulā ar 5:4 tika pārspēti Novopolockas “Himik” spēlētāji. Atkal individuāli izcēlās Petrovs (2+2), kā arī Pāvels Mackevičs-Maņko (2+2). Turnīra uzvarētājiem Sanktpēterburgas “SKA” tika zaudēts ar 3:6, kaut gan cīņas gaitā daugavpilieši bija pat vadībā ar 2:0. Visus vārtus mūsējiem iemeta Petrovs.

Noslēdzošajā dienā tika zaudēts arī “Vitebsk”, bet no turnīra tabulas viedokļa tam vairs nebija nekādas nozīmes. SKA ieguva pirmo vietu, Daugavpil BJSS otro, savukārt “Himik” bija trešie. Individuāli izcēlās Edgars Petrovs, kurš kļuva par turnīra labāko snaiperi.

Vērts piebilst, ka svētdien Daugavpils BJSS U16 komanda ar 11:0 sagrāva Latvijas sieviešu klubu izlasi.