9. decembrī sāksies Daugavpils telpu futbola čempionāts

27.11.2012
Kārtējā Daugavpils futzāla čempionāta sezona startēs 9. decembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā. Šogad turnīrā spēlēs desmit komandas, kuras izspēlēs divu apļu turnīru.

Daugavpils futzāla čempionāts nereti pulcē komandas ne tikai no Daugavpils un apkārtnes, bet arī futbolistus no tālākiem reģioniem. Šogad turnīrā spēlēs divas komandas no Rēzeknes – “TFK” un “BJSS/Šellat”. TFK turnīrā piedalījās jau iepriekšējā gadā (pazīstamākie spēlētāji Vladimirs Volkovs, Guntars Silagailis, Ervīns Krainis u.c.), bet Rēzeknes BJSS spēlēs pirmo gadu. Šajā komandā spēlē praktiski tie paši futbolisti, kuri pilsētas godu aizstāv Latvijas 1. futbola līgā.

Starp dalībkomandām būs arī “Erfolg-D”, “Norteks”, divas “LDZ Cargo” komandas, BFC “Daugava”, “RSS-LRC”, “Latgales Ceļdaris-BFC”, “Ditton-Daugava”. Jāpiemin, ka vairāku komandu pieteikumos ir arī Virslīgas futbolisti, tajā skaitā arī no valsts čempionvienības Daugavas.

Pirmās turnīra spēles tiks aizvadītas 9. decembrī, savukārt turnīrs noslēgsies 30. martā. Katra komanda aizvadīs pa 18 spēlēm.