Lietuvā uzvar DU volejbolisti, Latvijā labi spēlē jaunieši un jaunietes

08.10.2012
Nedēļas nogale bijusi notikumiem bagāta DU vīriešu volejbola komandai, kā arī vairākām Daugavpils BJSS jaunatnes komandām.

Jau 13. oktobrī Schenker volejbola līgas pirmo spēli aizvadīs „Daugavpils Universitātes” vīriešu komanda. Pārbaudes turnīrā Viļņā mūsu puiši izcīnīja trīs uzvaras tikpat mačos. Uzvarētas tika Viļņas, Šauļu un Varšavas komandas. Interesanti, ka visas spēles uzvarētas ar rezultātu 3:1. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Rihards Puķītis.

Latvijas volejbola kausa izcīņā jauniešiem labi panākumi Daugavpils BJSS audzēkņiem. Franča Naidjonoka trenētie 1998. gadā dzimušie puiši ar 3:1 apspēlēja Jēkabpils un Viļakas spēlētājus, kā arī ar 3:0 Viesīti, kas garantēja vietu finālturnīrā.

Apspēlējot Cēsu un Jūrmalas spēlētājus, finālam kvalificējās arī Ludmilas Loskotes trenētās 1998. gadā dzimušās meitenes. Finālā tika arī 1996./1997. gadā dzimušās dāmas treneres Žannas Zaneginas vadībā.

Kauņā turnīrā „Zelta rudens 2012” labi nospēlēja 1997. gadā dzimušie puiši (treneris Nikolajs Čemodanovs), kuri uzvarēja trīs Kauņas, Kaļiņingradas un Tallinas komandas, pie tam visas ar rezultātu 3:0. Tas garantēja pirmo vietu visā turnīrā. Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Mareks Lazuko. Vēl komandā spēlēja: Arnis Tarauds, Andris Eigims, Aleksejs Sadovskis, Deniss Šarovs, Deniss Kaminskis, Aleksandrs Konopackis, Elviss Gudulis, Antons Deņisovs, Vladimirs Jaruļevičs, Andrejs Jedigarevs.