“Spēka diena” visā Latvijā un arī Daugavpilī

03.10.2012
6. oktobrī visā Latvijā notiks “Spēka diena”, kuras galvenais mērķis noskaidrot spēcīgākos Latvijas vīriešus un sievietes, kā arī noteikt spēcīgākās Latvijas pilsētas. Sestdien arī Daugavpilī būs iespēja pievilkties, lai pacīnītos par galvenajām balvām.

50 dažādos spēka punktos visā Latvijā tiks meklēti visspēcīgākie valsts vīrieši un sievietes. Divi no punktiem atradīsies arī Daugavpilī – pie Daugavpils Ledus halles un pie 15. vidusskolas. Laikā no plkst. 9:00 līdz 14:00 ikviens gribētājs neatkarīgi no vecuma varēs doties pie pievilkšanās stieņiem, lai uzstādītu pēc iespējas labāku rezultātu. Lielajam finālam Rīgā kvalificēsies četru labāko rezultātu uzrādītāji gan sievietēm, gan vīriešiem.

Katrā no spēka punktiem būs tiesneši, kuri reģistrēs katru pievilkšanās mēģinājumu. Sadarbībā ar “Latvijas Dzelzceļu” un “Latvijas Neatkarīgo televīziju” labāko rezultātu īpašnieki tiks nogādāti uz Rīgu, kur plkst. 18:00 LNT tiešraidē sacentīsies par iespēju laimēt braucienus uz Maskavu un Sanktpēterburgu. Sportistu uzrādītie rezultāti tiks ņemti vērā gan individuālajā, gan arī pilsētu un reģionu ieskaitē.

Vērts pieminēt, ka organizētāji sola, ka pie balvām tiks arī tie censoņi, kuri pievilksies vismaz 10 reizes. Tāpat dalībnieki varēs tikt pie pārsteigumu balvām.


Plašāka informācija par sacensībām un balvām pieejama www.spekadiena.lv