Daugavpils kauss kendo

16.10.2012
13. oktobrī Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās Daugavpils atklātais kauss kendo. Otro gadu pēc kārtas šīm sacensībām bija starptautiskais statuss, jo bija ieradušies viesi no Baltkrievijas.

Šogad, atskaitot Latvijas sportistus, par Daugavpils kausu cīnījās Minskas kluba „Shichi ken” pārstāvji. Jāpiemin, ka Daugavpils kauss vienlaicīgi ir arī viens no Latgales kausa posmiem, kura fināls norisināsies Rēzeknē.

Šogad sacensības norisinājās četrās kategorijās, jo sacentās arī bērnu grupas pārstāvji. Daugavpils kluba „Musashi” pārstāvji nostartēja ļoti sekmīgi. Vīriešu grupā viss goda pjedestāls tika tieši daugavpiliešiem. Uzvarēja Iļja Gaimovičs, kuram sekoja Ruslans Jandujevs un Marks Badaljans. Vērts pieminēt, ka Gaimovičam tā bija jau trešā uzvara pēc kārtas.

Sieviešu kategorijā uzvarēja viešņa no Minskas Rita Kazerska, otrā bija rēzekniete Līga Pranča, bet trešā daugavpiliete Tatjana Šeršņova.

Iesācēju kategorijā starp sportistiem, kuriem vēl trūka iepriekšējo sacensību pieredzes, viss goda pjedestāls Daugavpilij: pirmais bija Pāvels Golubevs, otrais Romāns Asačovs, bet trešā Ilona Jefimova.

Bērnu grupā pirmais Marks Aširovs, bet Rodions Asačovs palika otrais. Papildus balvas ieguva Rodions Asačovs („Fighting Spirit”) un Edgars Samoilovs („The best technique”).

Klubs „Musashi” vēlējās izteikt pateicību Daugavpils Sporta pārvaldei un Latgales Kendo federācijai par palīdzību sacensību noorganizēšanā.