Bokseris Koržeņevskis piektais Eiropas čempionātā

08.10.2012
No 1. līdz 7. oktobrim Anapē (Krievija) norisinājās Eiropas čempionāts boksā skolniekiem, kuri dzimuši 1998./1999. gadā. Kopējais dalībnieku skaits no 21 valsts sasniedza 186 bokserus. Daugavpilietis Edgars Koržeņevskis savā svara kategorijā ieguva piekto vietu.

Latvijas godu kopumā aizstāvēja četri bokseri, starp kuriem bija arī 1999. gadā dzimušais Edgars Koržeņevskis, kurš startēja svara kategorijā līdz 44,5 kilogramiem. Sacensību ceturtdaļfinālā, cīnoties par bronzas medaļu, Edgars pēc punktiem piekāpās Gruzijas sportistam, kas summā deva piekto vietu. Vienam no Latvijas bokseriem izdevās tikt pie trešās vietas, Rīgas pārstāvim piektā vieta, bet vienam no Olaines sportistiem astotā vieta.
Viens no Latvijas izlases treneriem bija Daugavpils BJSS treneris Vladislavs Sokolovs: „Sasniegtie rezultāti mani nepārāk apmierina. Koržeņevskim izlozē trāpījās turnīra finālists, tādēļ viņam neizdevās ieņemt augstāku pozīciju. Edgars piekāpās līdzvērtīgā cīņā, bet ar pārējiem pretiniekiem Gruzijas pārstāvis tika galā ļoti viegli. Visi puiši ieguva milzīgu psiholoģisko pieredzi, kas palīdzēs nākotnē veiksmīgi startēt tāda līmeņa sacensībās. Ar Edgaru turpināsim pastiprināti strādāt, lai nākamgad šajā turnīrā tiktu uz goda pjedestāla.”
Jau šajā nedēļā bokseri piedalīsies Latvijas jaunatnes čempionātā, kas norisināsies Daugavpilī. Dmitrijs Zaharovs turpinās gatavoties pasaules čempionātam, kas no 25. novembra līdz 8. decembrim norisināsies Erevānā.