„Daugava” neuzvar, bet palielina pārsvaru

08.10.2012
Latvijas futbola Virslīgas līdervienība Daugavpils „Daugava” kārtējā mačā apmēram 100 skatītāju klātbūtnē nospēlēja neizšķirti ar „Jelgavu” – 0:0.

Jelgavas futbolisti daugavpiliešiem allaž bijuši neērts pretiniekos, tomēr zaudējuši mēs viņiem nekad neesam. Arī šoreiz tas nenotika, kaut gan no „Daugavas” tika gaidīta uzvara, kas ļautu turnīra tabulā vēl vairāk atrauties no sekotājām. Visas spēles garumā mājiniekiem piederēja liels teritoriāls pārsvars, kuru gan neizdevās pārvērst vārtu guvumā.

Iespējas izcelties bija virknei spēlētāju – Stenlijam Ibem, Edgaram Jermolajevam, Andrejam Kovaļovam un Mamukam Gongadzem. Šoreiz „Jelgava” savus vārtus nosargāja neskartus. Daugavpiliešu galvenais treneris Ivans Tabanovs pēc spēles ne tuvu nebija apmierināts, sakot, ka turpinājumā pastiprināti tiks strādāts pie spēlētāju psiholoģiskās sagatavotības.

Nākamā spēle „Daugavai” 20. oktobrī izbraukumā pret „Liepājas Metalurgu”, kas atpaliek no daugavpiliešiem par četriem punktiem. Šajā kārtā liepājnieki ar 1:3 piekāpās Skonto, tādējādi Daugava par punktu palielināja pārsvaru.