Polijā medaļa taekvondo

18.09.2012
Polijas galvaspilsētā Varšavā 19. reizi notika starptautiskais taekvondo turnīrs „ Polish Open”, kurš sapulcināja vairāk nekā 800 sportistus no 26 valstīm. Ar katru gadu šo sacensību līmenis pieaug. Pirmā, otrā līmeņa izlašu sportisti no tādām valstīm kā Kazahstāna, Spānija, Krievija, Baltkrievija, Polija un no daudzām citām valstīm veidoja viens otram nopietnu konkurenci cīņā par godalgotām vietām. Mūsu kluba sportisti, startējot dažādās vecuma grupās, nodemonstrēja tehniskās un fiziskās sagatavotības līmeņa izaugsmi. Tiesa, ar to vēl nepietiek, lai uzvarētu tāda līmeņa turnīros.

Starp pieaugušiem svarā līdz 67 kg cīnījās Elizabete Stašane. Diemžēl viņai, neizdevās uzvarēt sportisti no Baltkrievijas, piekāpjoties viņai pēc punktiem.

Starp mūsu junioriem svarā līdz 68 kg labākais bija Edgars Gedroics, tiekot pie uzvarām divās cīņas, savukārt ceturtdaļfinālā piekāpjoties sportistam no Baltkrievijas. Tas deva piekto vietu. Jēkabs Medvedevs un Antons Zubardajevs, uzvarēja pirmajās cīņās, bet zaudēja nākamajās.

Starp kadetiem svarā līdz 57 kg piedalījās Maksims Habarovs. Uzvarot trīs sarežģītās cīņās sportistus no Polijas, Dānijas un Baltkrievijas, finālā Maksims tikās ar sportistu no Kazahstānas izlases. Piebildīsim, ka šajā turnīrā šīs valsts pārstāvji izcīnīja
ļoti daudz zelta medaļu.

Par izņēmumu nekļuva arī šis fināls. Sākumā piekāpjoties punktu skaitā savam Āzijas pārstāvja pretiniekam, Maksims tā arī nespēja samazināt punktu starpību, kaut arī cīnījās līdzvērtīgi. Tāda līmeņa sacensībās sudraba medaļa ir liels sasniegums Daugavpils taekvondo.

Apsveicam Maksimu, kā arī viņa treneri Borisu Ivanovu ar godalgoto vietu, kā arī novēlam šajā sezonā arī pārējiem mūsu kluba sportistiem turpmāko izaugsmi un zelta medaļas.