DU volejbolisti soli no „Rektora kausa”

10.09.2012

Sestdien un svētdien Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās starptautisks draudzības turnīrs volejbolā „Rektora kauss”. „Daugavpils Universitātes” spēlētāji uzvarēja visās spēlēs, tomēr turnīra reglamenta īpatnību dēļ palika otrie.

Nedēļas nogalē DU spēlētāji, gatavojoties jaunās sezonas sākumam, aizvadīja pirmos pārbaudes mačus. Daugavpilī sapulcējās viesi no Igaunijas pilsētas Viru, Jelgavas „Biolars”, kā arī komandas no Baltkrievijas pilsētām Minska un Grodņa. Visām vienībām bija jāaizvada četras spēles. Cīņa ritēja trīs setus, par katru uzvarēto no tiem tika piešķirts viens punkts.

Daugavpilieši aizvadīja ļoti labu turnīru, uzvarot visas spēles ar rezultātu 2:1. Tas summā deva astoņus punktus, tomēr ar to izrādījās par maz pirmās vietas iegūšanai. Lai arī Grodņas „Komunalnik” tika uzvarēts, baltkrievi labāk aizvadīja spēles pret citiem konkurentiem, kas viņiem deva deviņus punktus.

Trešo vietu šajā turnīrā ieguva Minskas „Stroitelj”, savukārt ceturtie bija „Biolars”, kas ar labāku papildkoeficientu pārspēja Viru.

Īpašo balvu (par godu aizsaulē aizgājušajam trenerim Aleksejam Dončenko) kā labākais cēlājs saņēma DU volejbolists Mārtiņš Jansons.