Tika apbalvoti labākie pilsētas čempionāta spēlētāji

20.09.2012
Trešdien futbola Virslīgas spēles starp Daugavpils un Rīgas „Daugavām” pārtraukumā tika sveiktas labākās pilsētas futbola čempionāta komandas, kā arī labākie spēlētāji.

2012. gada Daugavpils pilsētas futbola čempionāts noslēdzās jau pirms laba laiciņa. Par Latvijas 2. futbola līgas Daugavpils reģiona uzvarētājiem kļuva „LDZ Cargo” spēlētāji, aiz sevis atstājot „Ditton-Daugava” un „RSS-LRC”.

Par labāko futbolistu „Egals” (5. vieta un fair-play balva) sastāvā tika atzīts Dmitrijs Ivanovs, bet „Norteks – Latgales Ceļdaris” (4. vieta) – Dmitrijs Truhanovs. „RSS-LRC” sezonas labākā futbolista tituls tika Tomam Timšānam, savukārt „Ditton” rindās Denisam Komarovam. Čempionu sastāvā labākais bija Andrejs Kirijenko.

Par rezultatīvāko spēlētāju šoreiz kļuva Pāvels Riževskis (LDZ), kurš pretiniekus sarūgtināja 9 reizes. Vislabākā vārtsarga tituls Georgijam Čižovam (Ditton-Daugava), labākais aizsargs Edgars Kucens (RSS-LRC), labākais pussargs Emīls Bērziņš (LDZ), bet par labāko uzbrucēju tika nosaukts Vladislavs Baiks (Norteks-Latgales Ceļdaris). Par labāko žurnālistu tika atzīts Aleksandrs Vnukovs.

Visas spēles šosezon norisinājās Daugavpils „Celtnieka” stadionā. Sacensību organizētāji vēlējās izteikt īpašu pateicību „Sony Center”, kas jau ilgstoši atbalsta pilsētas futbolu. Arī šogad „Sony Center” sarūpēja īpašas dāvanas labākajiem futbolistiem un komandām.